Iskanje po E-knjižnici

Iskalni niz

Naslov A-Z

# a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Kategorija

Datum nastanka

-

Brošura 25 navdušujočih projektov Rural Inspirational Award

RIA 2019 je bilo prvo EU tekmovanje dobrih praks razvoja podeželja, ki ga je organiziral ENRD (Evropska mreža za razvoj podeželja) v programskem obdobju 2014-2020. Namen natečaja je zlasti dvigniti prepoznavnost politike razvoja podeželja in prispevka Evropskega kmetijskega sklada za razvoj podeželja k biogospodarstvu in boju proti podnebnim spremembam ter spodbuditi izmenjavo znanja in povezovanje.

Projektna brošura je namenjena izpostavitvi 25 finalistov Nagrade Podeželski Navdih 20119 (RIA 2019). S tem dobijo zasluženo vidnost za svoje projekte, nove informacije o njihovih dosežkih in navdih za nove projekte.

Brošura je na voljo TUKAJ

Nazadnje urejano na 1, 31.03.2020 15:10
nazaj na vrh