16. redna seja zbora članov DRSP

  • 02 marec 2021 |
  • velikost pisave

16. redni zbor članov DRSP, bo potekal v torek, 23. 3. 2021 s pričetkom ob 10.00 uri preko platforme Zoom. Udeležba na zboru članov je odprta za javnost, na glasujejo pa lahko le člani, ki so plačali članarino za tekoče leto.

Uvodoma bomo pregledali poročila o delu za preteklo leto, v osrednjem delu pa bo tekla razprava o izvedbi pomembnih aktivnosti v letu 2021 ter aktualni problematiki na področju CLLD / LEADER. 

Povezava za udeležbo na zboru članov: https://zoom.us/j/96756775900?pwd=cjkxVTBpZWpKWUMzQU1mSWRKOUowZz09

Gradivo za 16. zbor članov DRSP:

Lista prisotnosti

Poverilnica za glasovanje

Predstavitev Fitokmetije

Zbor članov bo potekal preko platforme Zoom zaradi preprečevanja širitve okužbe s koronavirusom in ob smiselnem upoštevanju priporočili Sveta za nacionalno varnost Republike Slovenije oziroma Nacionalnega inštituta za javno zdravje.

nazaj na vrh