Anketa: vpliv epidemije Covid-19 na kmetovanje v Sloveniji

  • 15 junij 2021 |
  • velikost pisave

Namen raziskave je ugotoviti, kakšne posledice ima epidemija Covid-19 na kmetijsko gospodarstvo, kako se kmetovalci spopadajo s posledicami in kaj pričakujejo v prihodnosti ter kako je vplival na prehranske oskrbne verige.

Anketa poteka v okviru projekta »Unlocking Rural-Urban Synergies« (ROBUST), v katerem sodelujeta tudi podjetje Oikos in Regionalna razvojna agencija Ljubljanske urbane regije in ga sofinancira program Horizon 2020. V okviru projekta so raziskovali povezave med podeželjem in urbanimi središči, med drugim tudi na področju trajnostnih prehranskih sistemov po sistemu kratkih verig v Ljubljanski urbani regiji.

Kmetovalci iz celotne Slovenije, prosimo izpolnite anketo do 4. 7. 2021, anketo lahko izpolnite na tej povezavi: https://vrednotenje.limequery.com/163919?lang=sl.

 

nazaj na vrh