Festival slovenskih LAS 2015 – se je umestil med pomembnejše strokovno-promocijske dogodke na področju podeželja

  • 10 november 2015 |
  • velikost pisave

Lanskoletnemu festivalu v zeleni prestolnici smo dodali strokovni posvet in v goste povabili kolege iz sosednje Hrvaške ter vse skupaj povezali z naravnimi in kulturnimi vrednotami, ki sta naša dediščina in naša priložnost.

Pomen dogodka v strokovnem in promocijskem smislu potrjujete institucije, ki ste se odzvale povabilu k sodelovanju, predvsem pa to potrjujete vi udeleženci; posveta se je udeležilo skoraj 80 predstavnikov LAS, inštitucij, občin, društev,… v soboto pa je približno 1.000 obiskovalcev na 22 stojnicah spoznavalo kulturni utrip, skrite bisere narave ter pokušalo izdelke pridnih rok različnih mojstrov. Na naši spletni strani smo objavili vse predstavitve s posveta in v fotografijah strnili utrinke. Več…

nazaj na vrh