Zbor članov DRSP – tudi 2020 bo zelo aktivno

  • 01 april 2020 |
  • velikost pisave

Letošnji zbor članov je, situaciji primerno, potekal dopisno. Člani so obravnavali in potrdili poročila o delu za preteklo leto.  Sprejeli so tudi dveletni program dela društva, ki zajema pet sklopov: delovanje društva, informiranje in promocija, nacionalna info točka za CLLD, sodelovanje, usposabljanje in mreženje na nacionalni ravni ter mednarodno sodelovanje. Člani so za nadomestnega člana UO DRSP izvolili Primoža Krofliča.

Koledar dela (v celoti dostopen TUKAJ) sestavlja sedem dogodkov med katerimi izpostavljamo:

  • Festival LAS 2020 - pametne in samooskrbne vasi; izvedba dogodka je prestavljena na jesen
  • Srečanje članov DRSP in Tematski posvet o upravljanju varovanih območij, ki ga gosti LAS Notranjska in bo potekal 3. – 4. 7. 2020
  • Strokovna ekskurzija v tujino v Estonijo - upravljanje varovanih območij in pametne vasi, ki bo potekala 9. - 13. 9. 2020
  • Posvet LAS – poenostavitev izvajanja CLLD / LEADER, ki ga bomo izvedli oktobra 2020
nazaj na vrh