POSVET LAS » Izvajanje programa CLLD v naslednjem programskem obdobju«

  • 30 september 2020 |
  • velikost pisave

Komisija CLLD, ki deluje v okviru DRSP, je zbrala in pripravila izhodišča za izvajanje programa CLLD v naslednjem programskem obdobju, in sicer na teme: organiziranost LAS,  prenos nalog posredniškega organa in predlogi poenostavitev. Pripravljeno gradivo bomo v oktobru predstavili organom upravljanja, pred tem pa bi radi z vašo pomočjo dorekli ključne povzetke. Posvet LAS bo organiziran virtualno, in sicer v torek, 20. oktobra od 10.00 do 12.00 ure. Izbor najprimernejše spletne aplikacije bomo sporočili naknadno. Vabilo z navodili za udeležbo in gradiva boste prejeli nekaj dni pred dogodkom. Posvet je namenjen članom DRSP.

Program posveta:

10.00 – Uvod (Roman Medved)

10.10-10.30 – Oblika organiziranosti LAS (Helena Budin Čuk)

10.30-10.50 – LAS kot posredniški organ (Greta Černilogar)

10.50-11.30 – Poenostavitve izvajanja programa CLLD (Jožica Povše)

nazaj na vrh