2. dopisni zbor članov DRSP

  • 14 februar 2020 |
  • velikost pisave

Zaradi preprečevanja širitve okužbe s koronavirusom in ob smiselnem upoštevanju priporočili Sveta za nacionalno varnost Republike Slovenije oziroma Nacionalnega inštituta za javno zdravje bo letošnji zbor članov potekal na daljavo. 2. dopisni zbor članov bo 19. 3. 2020, glasovanje po e-pošti pa potekalo do 24. 3. 2020 do 12. ure. Obravnavali bomo le nujne zadeve.

Upravni odbor Društva za razvoj Slovenskega podeželja je na 10. dopisni seje, z dne 14. 2. 2020, sprejel sklep o razpisu nadomestnih volitev za enega člana UO DRSP. Volilna komisija je na 1. seji, z dne 6. 3. 2020, pregledala prejete kandidature in na kandidatno listo uvrstila dva kandidata. Kandidata za nadomestnega člana v UO DRSP, razvrščeni po abecednem redu priimkov, sta Primož Kroflič in Željko Savič.

Gradivo za sejo je objavljeno na tej spletni strani, člane društva pa bomo obveščali tudi po e-pošti.

Gradivo za zbor članov 2020:

nazaj na vrh