Funkcija v DRSP | član upravnega odbora, član komisije za izvajanje programa CLLD |
Poklicna izobrazba | Vrtnarski tehnik |
Trenutna zaposlitev | Simbio d.o.o. |
Reference | |
Kontakt |
03/425 64 66 |
Novice
KS Mala Nedelja prejela bronasto priznanje na mednarodnem natečaju ARGE
24 LAS je že pristopilo k uporabi aplikacije za digitalizacijo javnih pozivov, ki jo je razvil DRSP
Posvet LAS in srečanje članov DRSP – Prlekija 2024
Uspešno zaključili usposabljanje za ocenjevalce projektov LAS
Napovedujemo dva pomembna jesenska dogodka – rezervirajte si datume
Krajevna skupnost Mala Nedelja prejela priznanje za Najuspešnejšo podeželsko skupnost Slovenije 2023
Ne spreglejte
-
Orodje »Rural Toolkit za EU financiranje«
Rural Toolkit je spletni vodnik za podporo podeželju v Evropski Uniji, ki vsebuje različna delovanja orodja, dobre prakse in navdihujoče zgodbe. Povezava do posnetkov in predstavitev je na voljo TUKAJ, Rural Toolkit pa si lahko ogledate TUKAJ.
-
Povabilo LASom, da se pridružijo skupnosti Digimedfor
Poslanstvo skupnosti Digimedfor je revolucija v upravljanju gozdov Mediterana na podlagi digitalnih tehnologij. Pristopi in prizadevanja lokalnih skupnosti so za njih neprecenljiva, zato vas vabijo, da se jim pridružite (REGISTRACIJA) in se prijavite na njihov časopis (TUKAJ). Projekt se izvaja v okviru programa Horizont Evropa.
-
Več kot polovica projektov sodelovanja je imela tudi mednarodnega partnerj
Mreža za podeželje je objavila prikaz povezav med partnerji v projektih sodelovanja med slovenskimi in tujimi LAS v preteklem programskem obdobju 2014-2022. V šestih javnih razpisih so za izvajanje pristopa od spodaj navzgor dodelili 12, 9 mio EUR sredstev. Odobrili so 44 projektov, od tega jih je več kot polovica imela tudi mednarodnega partnerja. Od 37 slovenskih LAS se v projekte niso vključile le tri LAS.
-
Prepoznavamo in spodbujamo inovativne ženske prakse za trajnostno podeželje?
Projekt FLIARA je usmerjen v raziskovanje raznolikosti in učinkov inovacij, ki jih ženske s svojimi svežimi pristopi in praksami vpeljujejo v kmetijstvo in širše evropsko podeželje. Raziskovalke Filozofske fakultete smo prepoznale preko 50 izjemnih inovatork. Zgodbe nekaterih od njih bomo v prihodnih mesecih predstavili javnosti, jeseni, 26. in 27. septembra 2024, pa se bodo na mednarodnem dogodku v Sloveniji predstavile tudi same. Če v vašem lokalnem okolju prepoznate inovativno žensko prakso, nam, prosimo, to sporočite na e-naslov Filozofske fakultete (rcgeo@ff.uni-lj.si).