Digitalne rešitve za izzive podeželja

  • 04 januar 2021 |
  • velikost pisave

V območju LAS Pri dobrih ljudeh 2020 so v sklopu operacije Digitalne rešitve za izzive podeželja v preteklih mesecih posneli predstavitvene filme osmih lokalnih ponudnikov. Ponudniki iz širšega območja štirih LAS (LAS s CILjem, LAS Goričko 2020, LAS Pri dobrih ljudeh 2020, LAS Mežiške doline) svojo ponudbo predstavljajo tudi na skupni spletni strani z interaktivno mapo https://www.lokalna-ponudba.si.

Tokrat vas vabimo, da spoznate:

Mlinarstvo Kolenko
Integra so. p.
Čebelarstvo Šemen
ZRP Pomelaj
Kmetija Dervarič
TRS Renkovci
Naravna kozmetika Katarinca
ZRIRAP so. p.

Predstavitveni filmi so nastali v  okviru operacije Digitalne rešitve za izzive podeželja, v okviru podukrepa  19.3 Priprava in izvajanje dejavnosti sodelovanja lokalne akcijske skupine, ob finančni pomoči sklada EKSRP. Za vsebino je odgovoren vodilni partner LAS Pri dobrih ljudeh 2020, Društvo za trajnost virov SI.ENERGIJA. Organ upravljanja, določen za izvajanje Programa razvoja podeželja RS za obdobje 2014–2020, je Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano.

nazaj na vrh